درباره ما

درباره بی تا الکتریک

صنایع بی تا الکتریک توسط يك تيم متشکل از مدیران ، كارشناسان و کارگران ماهر و با تجربه در توليد و ساخت انواع محافظ الکترونیکی لوازم برقی خانگی ( مانند : کولر ، یخچال ، کامپیوتر ، لـوازم صـوتی و تصـویری ، انواع چراغهای سقفی و دیواری و همچنین تولیدات دیـگر از جمـله رلـه های الکتریـکی ) باپشتوانه هاي معتبر در سال 1360 به بازار ایران راه يافته و مشغول بكار ميباشد .اين مجموعه بازاريابي خود را از سال 1361 شمسی آغازكرده است . بی تا الکتریک در كشور ایران باشماره ثبتي 86910 [ REG NO BITA ELECTRIC  ] و گواهی فعالیت صنعتی از صنایع تهران ( ISIC ) به شماره 31101517 و با نشانه ثبتی به شماره 76190 [ REG NO ] به ثبت رسيده و ازمركزخود در تهران به تمام نقاط ایران سرويس ميدهد. اين شركت در صنعت تولید محافظ الکترونیکی و با هدف تولید محصولاتی كه بيشترين کیفیت را دارند تاسيس شده است .

 

تكنولوژي صنعتی بی تا الکتریک به يك پشتوانه قدرتمند مجهز ميباشد كه ساختارهاي پيشرفته اي را در اختيار دارد و پشتيباني آن بوسيله متخصصين با تجربه اي انجام ميگيرد كه صنایع بی تا الکتریک را ياري ميكنند تا به عمده فروشي محافظ الکترونیکی در بازار متنوع انواع محافظ الكترونيكي در ایران وارد شود . از اين رو، با توجه به كارائي بالا ، اين شركت قادر است تا تولیدات ارزشمندي را در اختيار مشتريان قرار داده و اين كار را به ارزان ترين قيمت انجام دهد . اين مجموعه با تجربه اي 28 ساله و بهره گيري دانش روز و نگرش علمي و انعطاف پذيري در فرآيند توليد متناسب با سفارش, انتظارات مشتريان را به خوبي شناخته و برآورده مينمايد.

 

توليدات بی تا الکتریک بدليل مرغوبيت مواد مصرفي و همچنين دقت و علم و خلاقيت در طراحي توانسته در ميدان رقابت با ساير محصولات شرکتهاي داخلي برتري داشته باشد.

 

تمام محصولات طبق استانداردهاي خاص تولید و به بازار عرضه مي شود . همه این محصولات دارای کارت گارانتی معتبر میباشد ، به این صورت که شرکت ، چندین سال محصول خود را پشتیبانی کرده و این از مزایای دیگر محصولات بی تا الکتریک میباشد.

 

مهمتـرین هـدف ما گـستـرش بی تا الکتریک ایران به سایر شهرهای کشور می باشد .