Sofa

 

Sofa

Sofa

 

 

صفحه اصلی

دریافت علامت استاندارد برای محصولات

علامت استانداردبرای اولین بار در ایران در زمینه تولید محافظ الکتریکی، صنایع بی تا الکتریک ایران " علامت استاندارد " را دریافت نمود.

به حول و قوت الهی و با تلاش بی وقفه کارکنان صنایع بی تا الکتریک ایران و همت مدیران آن ، جناب آقای سیدی و جناب آقای پرویزی ، موفق به کسب " علامت استاندارد " از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران برای محصولات بی تا الکتریک شدیم.

علامت استاندارد نشاندهنده وجود تمامی ویژگیهای کیفیت و در حد مطلوب یک کالا بوده و کالای دارای علامت استاندارد از سایر کالاهای بی کیفیت در بازار با برندهای متفرقه و بی نام و نشان متمایز میگردد.

بی تا الکتریک کماکان با عهدی که با مشتریان خود بسته پایبند بوده و به دنبال تولید کالاهای باکیفیت و در حد شایستگی مشتریان خود می باشد.

امید است تولید محصولات باکیفیت و استاندارد رضایت حال شما مشتریان عزیز را فراهم نموده و ما را در ادامه راه دلگرم تر نماید.

 

محافظ دیجیتالی مخصوص کامپیوتر

Sample imageامروزه استفاده از کامپیوتر در ادارات و خانه به یک امر اجتناب ناپذیری تبدیل شده است و به جرات میتوان گفت که بدون کامپیوتر امور جاری با مشکلات عدیده ای مواجه گشته و گاهی اوقات نیز غیرممکن میگردد.

صنایع بی تا الکتریک ایران برای سالم ماندن کامپیوتر در مقابل نوسانات برق و همچنین قطع و وصل ناگهانی برق شهری که برای کامپیوتر بسیار مضر می باشد مبادرت به تولید محافظ دیجیتالی ویژه کامپیوتر نموده است.

محافظ دیجیتالی مخصوص کولر گازی

Sample image

همه ما اطلاع داریم که وسایل برقی در مقابل نوسانات شدید برق و همچنین قطع و وصل ناگهانی برق شهری مقاومت چندانی ندارند.

نوسانات برق شهری و قطع و وصل ناگهانی برق میتواند لطمات جدی به وسیله برقی و دستگاههای گران قیمت ما وارد ساخته و آن را روانه تعمیرگاههای مجاز و غیر مجاز برای تعمیر نماید.

 

تماس با ما

  • دفتر مرکزی : تهران ، خیابان استاد حسن بنای شمالی ( مجیدیه شمالی ) ، جنب داروخانه شمس آباد ، پلاک 597

  • تلفن 1 : 22311213 (9821)
  • تلفن 2 : 22311214 (9821)
  • تلفن 3 : 22311215 (9821)
  • تلفن 4 : 22518694 (9821)
  • فاکس : 22300222 (9821)
  • پست الکترونیک : info@bitaelectric.com